Hakkımızda

SİNAN'IN ÇİFTLİĞİ BURSA

Osmanlı döneminde saray mutfağının baş tacı olan ve takalarla Mudanya İskelesi’nden payitahta yolculuk yaparak Osmanlı Saray sofralarında başköşede yer alan kılçıksız meşhur Mudanya enginarı Sinan'ın Çiftliği Bursa da bulunmakta olup tazesi mevsiminde diğer zamanlarda dondurulmuşundan, sirkesine, tozuna, kurutulmuş enginar yapraklarına kadar her çeşidi karaciğer dostu olarak yanı başınızda. Unutulmuş yöresel lezzetlerimizi gün ışığına çıkaran Sinan'ın Çiftliği Bursa’nın tekrar sofralarımıza kazandırdığı, sevilen süper lezzet enginar tatlısı da epey rağbet görmekte olup, hem pancardan elde edilen şekerle, hem de hurmadan elde edilen meyve şekeri ile imal edilmiş çeşitleriyle çok özel sofralarda yerini almakta.Sinan'ın Çiftliği Bursa olarak kurulduğumuz 2017 yılından bu yana en iyi hizmeti sunma prensibimizden asla vazgeçmedik.

Sinan'ın Çiftliği Bursa olarak, ürün gamındaki çeşitlilik, sürekli yeni ürünler, uygun fiyat ve kaliteli ürün ve 12 ay süren kampanyalarımız ile, hedeflemiş olduğumuz müşteri portföyü tarafından sürekli tercih edilen bir firma olacağımız görüşündeyiz

Alışveriş insanların günlük yaşamda en sık yaptıkları uğraşılardan biridir. Gerek kişisel alış verişler gerekse genel alış verişler gün içerisinde sıkça yapılmaktadır.

Ancak yoğun yaşam koşulları içerisinde her ürünü göremeyen insanlar artık online alış verişlere yönelmeye başlamışlardır.

www.sinaninciftligibursa.com
0532 244 27 15
info@sinaninciftligibursa.com